рекрутинг Украина тренер

Тренери

Тетяна Шумарова –  HR директор, консультант та тренер в сфері розвитку людського капіталу та управління персоналом. Тетяна більше 20 років займає позиції HR директора в компаніях – лідерах різних галузей: виробництво, фармацевтика, IT, нафтопереробка, видавнича справа. В її послужному списку компанії Фармак, М’ясна гільдія, Сітронікс-ІТ, Вітмарк, ТНК-ВР, Бліц-Інформ та ін.

 

Під час навчання найкраще мотивують реальні приклади з успішної практики в бізнесі і ми представляємо Вам нашого тренера з 20-річним досвідом HRD, практикуючого консультанта, автора статей для «Executives Club Ukraine» та ін.

 

Наш тренер володіє:

– експертними знаннями у всіх HR функціях від відділу кадрів до організаційного розвитку.

– практичними навичками формування та реалізації HR стратегії.

– досвід консультування ТОПів і власників бізнесу з питань управління персоналом.

тренер HR

Мене звуть Ганна Вітковська.. І я тренер зі щастя.

 

Що ж привело мене до цієї дивовижної темі?

 

Напевно, сміливість залишити те, що довгі роки не приносило очікуваних результатів і просто радості, неймовірна тяга до спілкування з людьми, величезне внутрішнє бажання просто бути щасливою.

 

Маючи за плечима понад 13 років юридичної практики і більше 7 років досвіду роботи як HRG, шляхом проб і помилок, перемог та поразок, працюючи над своїми невдачами, розділяючи разом з власниками бізнесу, керівниками, співробітниками загальні успіхи і досягнення, можу сміливо заявити про те, що даний тренінг це не плід чиєїсь уяви, не суха теорія, а досвід довгих років, перевірених на практиці, одночасно – глибока і трудомістка, щоденна робота над собою, над своїм самовдосконаленням, поліпшенням себе.

 

Вам же залишається тільки довіритися і погодитися взяти участь в даному заході.

 

Що ми будемо робити разом з Вами? А будемо разом, як будівельники, поступово, закладаючи цеглинка за цеглинкою, фундамент нового щасливого життя, освоювати потрібну корисну інформацію з працюючими техніками і практиками. Запрошую! До зустрічі!