рекрутинг Украина

Рекрутинг

Агентство «Персонал-Сервіс» з 1998 року спеціалізується на складних та нестандартних завданнях рекрутингу. Ми підбираємо Топ-менеджерів, менеджерів середньої ланки для всіх галузей бізнесу, рідкісних технічних фахівців та управлінців для виробничих підприємств.

Нами розроблена схема “ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ В ЧОТИРИ КРОКИ”, що дозволяє виконати замовлення для Клієнта результативно та в оптимальні терміни.

 

За необхідності надається консультування Клієнта з питань:

  • оптимального рівня заробітної плати конкретного фахівця;
  • доступності фахівців на ринку праці;
  • компенсаційного пакета, яким можна стимулювати подібних професіоналів та ін.

Термін подання перших кандидатів Замовникові – 1-1,5 тижні.

Ми пропонуємо гарантійний супровід випробувального терміну кандидата.

Компетентні фахівці (професіонали високої кваліфікації, рідкісні фахівці), як правило, вже займають стабільне і вигідне становище в інших компаніях. Але ми вже багато років успішно розробляємо індивідуальну стратегію пошуку кожного кандидата, коли не працюють стандартні схеми підбору персоналу.

Що ми оцінюємо для обґрунтованого прийняття рішення про подання кандидата Замовникові:

Професійні навички — загальні професійні знання; вміння, навички, набутий на практиці досвід, необхідний для виконання завдань на посаді (мається на увазі зареєстроване вакантне робоче місце), досягнення, успіхи.

Ділові якості — для кожної позиції й завдання вони різні, наявність цих якостей забезпечує дійсний постійний успіх кандидата у виконанні заданих функцій.

Мотивацію кандидата – вивчаємо внутрішній ресурс здобувача: чи подобається йому те, чим він займаються, чи відчуває він значущість своєї роботи, що саме ним рухає у напрямку того, щоб зайняти вакантну позицію саме в компанії Клієнта. А також, що важливо, з’ясовуємо – чи будуть близькі здобувачеві цілі та цінності майбутньої компанії-роботодавця.

Індивідуально-психологічні якості  — емоційна стабільність, стійкість до стресів, працездатність, особливості пам’яті та мислення, інші необхідні якості.

У числі наших послуг – регіональний підбір персоналу для філій, представництв Компанії-Клієнта в регіонах, підбір регіонального представника компанії.

«Персонал-Сервіс» має в своєму розпорядженні великий банк даних фахівців високої кваліфікації. Ми володіємо повною інформацією про кандидатів, і Ви можете бути впевнені в надійності рекомендованих професіоналів.

ПРАЦЮЮЧИ З НАМИ, ВИ ЕКОНОМИТЕ ЧАС І ОТРИМУЄТЕ ДОСТУП ДО ПРОФЕСІЙНИХ КАНДИДАТІВ!

Наші ресурси і досвід дозволяють нам вирішувати нестандартні завдання. Ми не боїмося труднощів, адже саме вони – основа нашого унікального досвіду.

Щоб повідомити нам про наявність відкритої вакансії, ви також можете:

  • Зателефонувати у відділ по роботі з клієнтами за телефоном +38 067 466 43 31 та отримати детальну інформацію про умови співпраці.
  • Написати на пошту info@personal-service.com.ua.